Musk Zrnko Kávy prírodné hydratačné peelingové mydlo, 100g

€4
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Prírodné mydlo s kakaovým maslom, omamnou vôňou kávy a pridanou mletou kávou pre peelingový efekt. Tiež obsahuje olivový, kokosový a slnečnicový olej a kakaové maslo, vďaka čomu má intenzívne hydratačné vlastnosti. Must-have pre všetkých kávoholikov! 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné mydlo s kakaovým maslom, vôňou kávy a pridanou mletou kávou pre peelingový efekt.

Omamná vôňa kávy vo vašej kúpeľni vás úplne pohltí. Prírodné tuhé mydlo bez pridania farbív a vôní je obohatené o mleté kávové zrná pre príjemný peelingový efekt. Zrnko kávy je prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a slnečnicového oleja. Je obohatené o kakaové maslo, ktoré má vysoký obsah vitamínu E a antioxidantov. Pomáha zvláčňovať suchú pokožku a udržiavať jej prirodzenú vlhkosť. Pridaný kávový esenciálny olej má antioxidačné účinky a pozitivne pôsobí proti depresii. Vhodné pre použitie na pleť aj telo. 

V špeciálnej úprave so špagátikom na zavesenie. 

Precízne zvolená kombinácia olejov zaručí bohatú a krémovú penu, pridané esenciálne oleje zanechajú na vašej pokožke jemnú vôňu. Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac a preto u nás nenájdete silno preparfumované mydlá, ale jemné prírodné vône.

Tomuto mydlu bude najlepšie ak ho budete medzi umývaniami udržiavať pekne v suchu. Rado sa povaľuje na mydelničke alebo visí na magnetke, v sieťke alebo na špagátiku. Odvďačí sa vám dlhšou trvácnosťou a predĺži tak váš pôžitok z jeho používania.

Všetky mydlá od slovenskej prírodnej značky Musk sú vyrobené ručne procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, kde zmiešate oleje a maslá s roztokom hydroxidu sodného a dôjde k chemickej reakcii, ktorú nazývame zmydelnenie. Mydlá sa ďalej obohacujú o bylinky, esenciálne oleje, vitamíny, farbivá, kozmetické íly a rôzne iné zložky. Každé mydlo musí zrieť na vzduchu, ideálne aspoň 4 týždne, kým dosiahne to správne pH, až potom ho zabalíme a odošleme k vám.

UPOZORNENIE: Esenciálny olej rozmarín sa neodporúča používať počas tehotenstva, pri epilepsii, vysokom krvnom tlaku a pri chorobách obličiek.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôni.

Rozmery mydla sú približne 8 x 6 x 2,5-3 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťová kozmetika
Zloženie: Sodium Oleate (zmydelnený olivový olej), Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový olej), Sodium Sunflower Seedate (zmydelnený slnečnicový olej), Sodium Cocoa Butterate (zmydelnené kakaové maslo), Glycerine (glycerol), Aqua (voda), Coffea Arabica Seed Oil (EO káva), Coffea Arabica Seeds (mletá káva)
Balenie: 100g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: