Bomb Cosmetics Petal Perfect darčeková sada

€17,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2020

Kozmetická sada plná nádherných omamných kvetinových vôňí! Objavte kolekciu našich jemných produktov, ktoré skludňujú pokožku a obnovujú vašu myseľ. Darčekovou sadou môžete potešiť seba, ale aj niekoho iného, pretože je už zabalená ako krásny darček, takže si ušetríte čas a starosti. Veď kto by sa nepotešil náloži plnej zmyselných vôňí a relaxu? 

Detailné informácie

Podrobný popis

Darčeková kozmetická sada plná nádherných omamných kvetinových vôňí! Objavte kolekciu našich jemných produktov, ktoré skludňujú pokožku a obnovujú vašu myseľ. Darčekovou sadou môžete potešiť seba, ale aj niekoho iného, pretože je už zabalená ako krásny darček, takže si ušetríte čas a starosti. Veď kto by sa nepotešil náloži plnej zmyselných vôňí a relaxu

Darčeková sada obsahuje:

  • Petal Perfect umývacia pleťová emulzia, 120ml 
  • Stress Less kulička do kúpeľa 30g 
  • Porcelain Peony bomba do kúpeľa 160g 
  • Flower Bazaar kulička do kúpeľa 30g 
  • Vintage Rosehip bomba do kúpeľa 160g 

Produkty Bomb Cosmetics sú vyrábané ručne z čistých prírodných ingrediencií a starostlivo vybraných esenciálnych olejov tej najvyššej kvality. Populárna sa táto značka tiež stala pre svoj šetrný prístup k životnému prostrediu. Ich produkty sa vyznačujú týmito vlastnosťami: 

  • Len organické zloženie
  • Bez konzervačných prísad
  • Bez umelých aróm a farbív
  • 100% čisté esenciálne oleje

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kozmetické produkty Bomb Cosmetics vám dokážu spríjemniť deň a vyčariť úsmev na tvári. Značka totiž vychádza z poznatkov o pozitívnych účinkoch aromaterapie na ľudské telo aj myseľ. Do povedomia zákazníkov sa táto značka zapísala najmä pre svoje originálne šumivé bomby do kúpeľa a očarujúce vonné sviečky. Vďaka značke Bomb Cosmetics si tak môžete veľmi ľahko prevoňať váš interiér či behom chvíľky pripraviť voňavú a šumivú kúpeľ. Produkty Bomb Cosmetics vyrábané ručne z čistých prírodných ingrediencií a starostlivo vybraných esenciálnych olejov tej najvyššej kvality. Populárna sa táto značka tiež stala pre svoj šetrný prístup k životnému prostrediu.

Výrobcom kozmetiky Bomb Cosmetics je britská spoločnosť Get Fresh Cosmetics, Ltd, ktorú založil James Mooore a Robert Philpott. Ich hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť produkty s aromaterapeutickými účinkami, ktorých používanie bude pre zákazníkov pohodlné. Prvými produktami tejto značky boli inovatívne kúpeľové balistiky, ktoré sa okamžite stali absolútnym trhákom.