Almara Soap Time to Relax prírodná soľ do kúpeľa, 450g

€11,49
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Prírodná soľ do kúpeľa Time to Relax je určená hlavne pre uvolnenie tela a skľudnenie mysle po náročnom dni. Obsahuje na minerály bohatú epsomskú soľ, ktorá je známa svojími skľudňujúcimi účinkami, pôsobením proti stresu a bolesti kĺbov a svalov. Ďalej obsahuje morskú soľ, hrubô himalájsku soľ a zmes byliniek – slezu, nechtíku, levanduľe a ruže, ktoré vodu prírodne zafarbia do modra. Zmes byliniek je jemne namletá, takže sa nemusíte báť upchania odpadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je po ťažkom dni lepšie ako relaxačný kúpeľ? Pokiaľ sa potrebujete uvolniť a načerpať nové síly, pripravte si ju s touto ukľudňujúcou soľou. Má celkom prírodné zloženie a ekologický sklenený obal s kovovým uzatváraním, ktoré po jej spotrebovaní môžete znovu použiť.

Prírodná soľ do kúpeľa Time to Relax od českej značky Almara Soap je určená hlavne pre uvolnenie tela a skľudnenie mysle po náročnom dni. Obsahuje na minerály bohatú epsomskú soľ, ktorá je známa svojími skľudňujúcimi účinkami, pôsobením proti stresu a bolesti kĺbov a svalov. Ďalej obsahuje morskú soľ, hrubô himalájsku soľ a zmes byliniek – slezu, nechtíku, levanduľe a ruže, ktoré vodu prírodne zafarbia do modra. Zmes byliniek je jemne namletá, takže sa nemusíte báť upchania odpadu.

Vysoký podiel rastlinných olejov - slnečnicového a mandľového, zabraňuje vysušovaniu pokožky bohom kúpeľa. Nádhernú a zároveň ukľudnujúcu vôňu soli dodávajú bylinky a zmes esenciálnych olejov: levandule, eukalyptu a litsey cubeby.

Použitie: Pred použitím zmes pretrepte alebo pomiešajte lyžicou. Nasypte minimálne 2 lyžice soli do vane naplnenej teplou vodou. Nechajte zmes rozpustiť, ponorte sa a relaxujte minimálne 10-15 min.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná a BIO kozmetika
Balenie: 450g
Zloženie : Epsomská soľ, morská soľ, himalájska soľ, slnečnicový olej, mandľový olej, kvety levanduľe, nechtíka, slezu, ruže, zmes esenciálnych olejov
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 23.12.2019
Neskutočne krásne vonia :)))

Prírodné potešenie pre všetky zmysly, vrátane pokožky! Česká značka Almara Soap ponúka prírodné, ručne vyrábané mydlá. Pri ich výrobe nepoužívajú žiadne prefabrikované suroviny, len čisté a prírodné rastlinné oleje a esencie, íly, rôzne výťažky alebo sušené bylinky. Každé z mydiel má inú receptúru, a to vďaka starostlivo zvolenej kombinácií prírodných látok, ktoré sa starajú o pokožku. Mydlo možno používať na ruky, telo ale aj pleť. Zo sortimentu tejto značky si vyberiete či už máte normálnu, citlivú, suchú, mastnú alebo problematickú pleť. Vďaka bohatému zloženiu mydlá pokožku nielen krásne umyjú, ale zároveň ju budú rozmaznávať.

V ponuke tejto prírodnej značky nájdete aj pleťové masky, tuhé šampóny, peelingy na pery a tvár či soli do kúpeľa