My White Secret dentálna niť s aktívnym uhlím, 2x náhradná náplň

€6,99 –32 %
My White Secret dentálna niť s aktívnym uhlím, 2x náhradná náplň
€6,99 –32 % €4,74
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2022

Unikátna medzizubná niť s obsahom aktívneho uhlia pre dokonalú zubnú hygienu. Špeciálne vyvinutá pre vyčištenie medzizubných priestorov a efektívne odstránenie tmavých pigmentov usadených na ťažko dostupných miestach medzi zubami. Povoskovaná rastlinným voskom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátna medzizubná niť s obsahom aktívneho uhlia pre dokonalú zubnú hygienu.

Špeciálne vyvinutá pre vyčištenie medzizubných priestorov a efektívne odstránenie tmavých pigmentov usadených na ťažko dostupných miestach medzi zubami. Povoskovaná rastlinným voskom.

  • Netestované na zvieratách
  • Vhodné pre vegánov
  • Zero waste: niť je balená v sklenenej dóze, po spotrebování niti je možno zakúpiť len náhradné nite samotné bez obalu za výhodnejšiu cenu.
  • Pri každodennom používaní vám vydrží cca 2 mesiace (2x 30m nite)

 

PROUZEK

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Zloženie: Bambusové uhlie, kandelilový (rastlinný vosk), mätový eseniálny olej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tajomstvo bielych zubov odhalené! 

Značka My White Secret pochádza z Veľkej Británie a zameriava sa na moderné, efektívne a pritom prírodné a bezpečné produkty pre bielenie zubov a starostlivosť o ústnu dutinuVšetky naše produkty sú vhodné pre vegánov a nie sú testované na zvieratách.

Bieliace pásky na zuby My White Secret sú iné ako ostatné pásky na trhu! V čom?

Mnoho bieliacich páskov na trhu obsahuje peroxid, ktorý môže poškodzovať zubnú sklovinu a nezvratne poškodiť Váš chrup. Zákony EÚ naviac zakazujú predaj páskov a produktov na bielenie zubov s obsahom peroxidu viac ako 0,1%. Takéto produkty môžu používať len zubári. A ako vieme, časté návštevy zubára sa môžu veľmi predražiť.

My White Secret vyvinuli produkty so zložením, ktoré je prírodné, bez obsahu škodlivých chemikálií a pritom veľmi efektívne. Ich použitie je naviac veľmi jednoduché a žiadnym spôsobom Vás neobťažuje vo Vašom každodennom živote. Použitie je tiež na rozdiel od niektorých metód bielenia zubov celkom bezbolestné a vhodné aj pre tie nejcitlivejšie zuby. Produkty My White Secret boli vyrobené vo Veľkej Británii a splňujú všetky zákonné normy EU.