My White Secret bieliace pásky na zuby s aktívnym uhlím, 2 týždňová kúra (14ks)

€30,99 –36 %
My White Secret bieliace pásky na zuby s aktívnym uhlím, 2 týždňová kúra (14ks)
€30,99 –36 % €19,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2021

Bieliace pásky s aktívnym uhlím a kokosovým olejom sú šetrné k zubnej sklovine, pretože neobsahujú peroxid. Vďaka tomu sú tiež vhodné pre veľmi citlivé zuby. Zloženie je bezpečné a pritom efektívne pri bielení a odstraňovaní škvŕn na zubnej sklovine. Balenie obsahuje 14 párov páskov, ktoré stačí v pohodlí domova aplikovať na zuby každý deň na približne 30 minút. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viditeľne belšie zuby už po 14tich dňoch!

Bieliace pásky na zuby s aktívnym uhlím a kokosovým olejom sú šetrné k zubnej sklovine, pretože neobsahujú peroxid. Vďaka tomu sú tiež vhodné pre veľmi citlivé zuby. Zloženie je bezpečné a pritom efektívne pri bielení a odstraňovaní škvŕn na zubnej sklovine.

Balenie obsahuje 14 párov páskov, ktoré stačí v pohodlí domova aplikovať na zuby každý deň na približne 30 minút. Najlepšie po vyčistení zubov - napríklad pred spaním. Bielenie zubov nebolo nikdy jednoduchšie. 

Bieliace pásky sú vhodné pre vegánov a nie sú testované na zvieratách. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 12 rokov. Nepoužívajte, pokiaľ máte poranenie v ústnej dutine.

Výhody bieliacich páskov na zuby My White Secret

  • bielenie zubov bez peroxidu, obsahujú len prírodné zložky 
  • jednoduché a rýchle použitie v pohodlí domova
  • vhodné aj pre veľmi citlivé zuby
  • bielenie zubov bez poškodenia zubnej skloviny
  • netestované na zvieratách, vhodné pre vegánov 
  • pásky vybielia aj zažltnuté plobmy a korunky. 

Bielenie zubov doma zvládne s páskami My White Secret naozaj každý! 

 

bielenie zubov

PROUZEK

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Zloženie : Glycerin, aqua, cellulose gum, Calcium bicarbonate, sodium chlorite, citric acid, d,l-menthol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tajomstvo bielych zubov odhalené! 

Značka My White Secret pochádza z Veľkej Británie a zameriava sa na moderné, efektívne a pritom prírodné a bezpečné produkty pre bielenie zubov a starostlivosť o ústnu dutinuVšetky naše produkty sú vhodné pre vegánov a nie sú testované na zvieratách.

Bieliace pásky na zuby My White Secret sú iné ako ostatné pásky na trhu! V čom?

Mnoho bieliacich páskov na trhu obsahuje peroxid, ktorý môže poškodzovať zubnú sklovinu a nezvratne poškodiť Váš chrup. Zákony EÚ naviac zakazujú predaj páskov a produktov na bielenie zubov s obsahom peroxidu viac ako 0,1%. Takéto produkty môžu používať len zubári. A ako vieme, časté návštevy zubára sa môžu veľmi predražiť.

My White Secret vyvinuli produkty so zložením, ktoré je prírodné, bez obsahu škodlivých chemikálií a pritom veľmi efektívne. Ich použitie je naviac veľmi jednoduché a žiadnym spôsobom Vás neobťažuje vo Vašom každodennom živote. Použitie je tiež na rozdiel od niektorých metód bielenia zubov celkom bezbolestné a vhodné aj pre tie nejcitlivejšie zuby. Produkty My White Secret boli vyrobené vo Veľkej Británii a splňujú všetky zákonné normy EU.