My White Secret bambusová kefka na zuby

€5,99 –35 %
My White Secret bambusová kefka na zuby
€5,99 –35 % €3,87
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2022

Táto kefka je nielen krásna a veľmi efektívna pri čistení zubov, ale je tiež biologicky odbúrateľná a šetrná k životnému prostrediu. Má tiež prirodzene antibakteriálne štetiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

5 000 000 000 plastových zubných kefiek je ročne vyprodukovaných na Zemi a väčšina z nich nie je nikdy recyklovaná. Aj taká drobnosť ako zubná kefka môže na našej planéte spôsobiť rozdiel!

Táto kefka je nielen krásna a veľmi efektívna pri čistení zubov, ale je tiež biologicky odbúrateľná a šetrná k životnému prostrediu. Má tiež prirodzene antibakteriálne štetiny.

Bambus je skvelý a šetrný materiál. Niektoré druhy tejto dreviny vyrastú až o 1 meter denne a vytvárajú na rovnakej ploche až o 35% viac kyslíku ako iné stromy. Nepotrebujú pesticídy a ich pestovanie je veľmi šetrné aj k pôde. Bambus používaný k výrobe tejto zubnej kefky sa nazýva MOSO BAMBOO a ide o iný druh, ako konzumujú pandy, takže im od papuliek neodtŕhame! :)

Štetinky kefky sú vyrobené z nylonu, ktorý neobsahuje BPA (Bisfenol-A) a ktorý je v prírode tiež plne rozložiteľný. Na štetinkách sú použité ekologicky šetrné farby.

PROUZEK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tajomstvo bielych zubov odhalené! 

Značka My White Secret pochádza z Veľkej Británie a zameriava sa na moderné, efektívne a pritom prírodné a bezpečné produkty pre bielenie zubov a starostlivosť o ústnu dutinuVšetky naše produkty sú vhodné pre vegánov a nie sú testované na zvieratách.

Bieliace pásky na zuby My White Secret sú iné ako ostatné pásky na trhu! V čom?

Mnoho bieliacich páskov na trhu obsahuje peroxid, ktorý môže poškodzovať zubnú sklovinu a nezvratne poškodiť Váš chrup. Zákony EÚ naviac zakazujú predaj páskov a produktov na bielenie zubov s obsahom peroxidu viac ako 0,1%. Takéto produkty môžu používať len zubári. A ako vieme, časté návštevy zubára sa môžu veľmi predražiť.

My White Secret vyvinuli produkty so zložením, ktoré je prírodné, bez obsahu škodlivých chemikálií a pritom veľmi efektívne. Ich použitie je naviac veľmi jednoduché a žiadnym spôsobom Vás neobťažuje vo Vašom každodennom živote. Použitie je tiež na rozdiel od niektorých metód bielenia zubov celkom bezbolestné a vhodné aj pre tie nejcitlivejšie zuby. Produkty My White Secret boli vyrobené vo Veľkej Británii a splňujú všetky zákonné normy EU.