Čistič kozmetických štetcov

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Čistiaca pomôcka s ktorou vyčistíte vaše kozmetické štetce za pár sekúnd bez použitia akéhokoľvek čistiaceho produktu. V balení 4ks čistiacich špongií.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €6,90
Ušetríte €2,20 (–32 %)
€4,70    
Kategória Doplnky
 

Čistiaca pomôcka s ktorou vyčistíte vaše štetce za pár sekúnd bez použitia akéhokoľvek čistiaceho produktu. V balení 4ks čistiacich špongií.

Ak sa Vám práve nechce štetce prať a čakať kým uschnú, môžete použiť náš čistič kozmetických štetcov. Jeho výhodou je, že ho môžete rýchlo použiť aj počas líčenia a nepotrebujete na to žiadny čistiaci prostriedok. Jednoducho štetec zoberiete a krúživými pohybmi očistíte o špeciálnu špongiu. Špinavú špongiu je možné prať v horúcej vode s mydlom. Takto môžete na jedno líčenie použiť len jeden štetec a vždy pri zmene farby štetec za pár sekúnd očistiť. 

Použitie: Krúživými pohybmi otierajte štetec o čistiacu hubku až kým nie je úplne čistý. Na použitie nepotrebujete vodu ani žiaden čistiaci produkt. Špongiu je možné prať mydlom v teplej vode. 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.