Bomb Cosmetics Rhubarb & Rose vonná sviečka

€7,30
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Ručne liata sviečka vyrobená z čistých esenciálnych olejov a kvalitného vosku v krásnej plechovej dóze. Sladká omamná vôňa ruže a rebarbory vás jednoducho očarí. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne liata vonná sviečka Rhubarb & Rose od prírodnej značky Bomb Cosmetics vyrobená z čistých esenciálnych olejov a kvalitného vosku v krásnej plechovej dóze. Sladká omamná vôňa ruže a rebarbory vás jednoducho očarí. 

Produkty Bomb Cosmetics sú vyrábané ručne z čistých prírodných ingrediencií a starostlivo vybraných esenciálnych olejov tej najvyššej kvality. Populárna sa táto značka tiež stala pre svoj šetrný prístup k životnému prostrediu. Ich produkty sa vyznačujú týmito vlastnosťami: 

  • Len organické zloženie
  • Bez konzervačných prísad
  • Bez umelých aróm a farbív
  • 100% čisté esenciálne oleje

Umiestnite na tepelne odolný povrch. Max. dĺžka knôtu 5mm, ak je dlhšia zastrihnite. Uistite sa, že sviečka je oddelená od všetkých horľavých materiálov alebo zdrojov tepla (TV, radiátory). Udržujte vosk čistý. Nehýbte sviečkou ak horí alebo pri roztopenom vosku. Priemerná doba horenia: 35 hodín. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Rozmer sviečky: 6,7cm x 7,5cm (vxš)

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 2.12.2020
Veľmi príjemná vôňa, ktorá spája príjemnú arómu ruže so sviežosťou rebarbory :). Navyše má krásny obal :)

Kozmetické produkty Bomb Cosmetics vám dokážu spríjemniť deň a vyčariť úsmev na tvári. Značka totiž vychádza z poznatkov o pozitívnych účinkoch aromaterapie na ľudské telo aj myseľ. Do povedomia zákazníkov sa táto značka zapísala najmä pre svoje originálne šumivé bomby do kúpeľa a očarujúce vonné sviečky. Vďaka značke Bomb Cosmetics si tak môžete veľmi ľahko prevoňať váš interiér či behom chvíľky pripraviť voňavú a šumivú kúpeľ. Produkty Bomb Cosmetics vyrábané ručne z čistých prírodných ingrediencií a starostlivo vybraných esenciálnych olejov tej najvyššej kvality. Populárna sa táto značka tiež stala pre svoj šetrný prístup k životnému prostrediu.

Výrobcom kozmetiky Bomb Cosmetics je britská spoločnosť Get Fresh Cosmetics, Ltd, ktorú založil James Mooore a Robert Philpott. Ich hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť produkty s aromaterapeutickými účinkami, ktorých používanie bude pre zákazníkov pohodlné. Prvými produktami tejto značky boli inovatívne kúpeľové balistiky, ktoré sa okamžite stali absolútnym trhákom.