La Girl Pro Contour Powder púdrová kontúrovacia paletka

€6,96
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
5.12.2022 5.12.2022 5.12.2022 5.12.2022 Zvoľte variant

Paletka na kontúrovanie od americkej značky L.A. Girl, ktorú si určite zamilujete! Hladká púdrová konzistencia, s ktorou sa výborne pracuje a ľahko splynie s pokožkou, pre vytvorenie dokonalých kontúr tváre. Sada má práškovú konzistenciu a obsahuje dva odtiene – tmavší odtieň na kontúrovanie a svetlejší odtieň na rozjasnenie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Paletka na kontúrovanie od americkej značky L.A. Girl, ktorú si určite zamilujete! Hladká púdrová konzistencia, s ktorou sa výborne pracuje a ľahko splynie s pokožkou, pre vytvorenie dokonalých kontúr tváre. Sada má práškovú konzistenciu a obsahuje dva odtiene – tmavší odtieň na kontúrovanie a svetlejší odtieň na rozjasnenie

Použitie: Tmavší púder sa používa na kontúrovanie tváre v oblastí pod lícnymi kosťami, nosa, vrchnej časti čela a spodnej oblasti čeluste. Líčidlo nanášajte štetcom na kontúrovanie a jemne ho aplikujte do stratena. Svetlejší púder sa používa ako rozjasňovač. Aplikujte nad lícne kosti, na špičku nosa, do jamky nad ústami, tesne pod obočie a na miesta, ktorým chcete dodať prirodzený lesk.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americké kozmetická spoločnosť La Girl Cosmetics vznikla v Los Angeles „meste anjelov“ v štáte Kalifornia. Bola založená v roku 1985, má už teda za sebou vyše 30 úspešných rokov v kozmetickom priemysle. Spoločnosť má jasne definované poslanie ponúkať kozmetické produkty najvyššej kvality, za najprijateľnejšie ceny. Značka La Girl Cosmetics sa zameriava na rozmanité kozmetické potreby žien po celom svete. Počas svojho dlhoročného fungovania si vybudovala celosvetovo veľmi dobré meno vďaka vysoko kvalitným produktom a miliónom spokojných zákazníkov. 

Všetky produkty značky La Girl majú certifikáciu PETA - najväčšia organizácia za práva zvierat, čo znamená, že žiadny z ich produktov nebol testovaný na zvieratách. Značka La Girl Cosmetics prináša svojím zákazníkom svieže trendy v líčení za dostupné ceny pri vysokej kvalite kozmetických výrobkov