La Girl Cosmetics Fanatic Eyeshadow palette Wanderlust paletka očných tieňov

€12,56
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2022

Pre všetky milovníčky očných tieňov prinášame edíciu očných paletiek Fanatic Eyeshadow Palette od americkej značky La Girl, dostupné v 4 verziách. Paletka v odtieni Wanderlust je ladená do modrých, ružových a oranžových odtieňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre všetky milovníčky očných tieňov prinášame edíciu očných paletiek Fanatic Eyeshadow Palette od americkej značky La Girl, dostupné v 4 verziách. Paletka v odtieni Wanderlust je ladená do modrých, ružových a oranžových odtieňov. Obsahuje kombináciu matných aj perleťových tieňov. Paletka má výbornú pigmentáciu a perfektne sa na očnom viečku rozmazáva. Vytvorte okúzľujúce líčenie s paletkou obsahujúcou 12 kvalitných očných tieňov za priaznivú cenu. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 27.6.2020
Úžasná paletka, milujem tie farby! Za tú cenu sa určite oplatí, preto som si doobjednala aj odtieň get Feverish. :)

Americké kozmetická spoločnosť La Girl Cosmetics vznikla v Los Angeles „meste anjelov“ v štáte Kalifornia. Bola založená v roku 1985, má už teda za sebou vyše 30 úspešných rokov v kozmetickom priemysle. Spoločnosť má jasne definované poslanie ponúkať kozmetické produkty najvyššej kvality, za najprijateľnejšie ceny. Značka La Girl Cosmetics sa zameriava na rozmanité kozmetické potreby žien po celom svete. Počas svojho dlhoročného fungovania si vybudovala celosvetovo veľmi dobré meno vďaka vysoko kvalitným produktom a miliónom spokojných zákazníkov. 

Všetky produkty značky La Girl majú certifikáciu PETA - najväčšia organizácia za práva zvierat, čo znamená, že žiadny z ich produktov nebol testovaný na zvieratách. Značka La Girl Cosmetics prináša svojím zákazníkom svieže trendy v líčení za dostupné ceny pri vysokej kvalite kozmetických výrobkov