La Girl Cosmetics Fanatic Eyeshadow palette The Nudist paletka očných tieňov

Bestseller
€12,56
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2022

Pre všetky milovníčky očných tieňov prinášame edíciu očných paletiek Fanatic Eyeshadow Palette od americkej značky La Girl, dostupné v 4 verzíách. Paletka v odtieni The Nudist je ladená do zemitých tónov hnedej a smotanovej. Preto je ideálna ako základná paletka, ktorá by nemala chýbať v zbierke žiadnej milovníčky make-upu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre všetky milovníčky očných tieňov prinášame edíciu očných paletiek Fanatic Eyeshadow Palette od americkej značky La Girl, dostupné v 4 verzíách. Paletka v odtieni The Nudist je ladená do zemitých tónov hnedej a smotanovej. Preto je ideálna ako základná paletka, ktorá by nemala chýbať v zbierke žiadnej milovníčky make-upu. Obsahuje kombináciu matných aj perleťových tienov. Paletka má výbornú pigmentáciu a perfektne sa na očnom viečku rozmazáva. Vytvorte okúzľujúce líčenie s paletkou obsahujúcou 12 kvalitných očných tieňov za priaznivú cenu. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 28.4.2020
Spĺňa moje požiadavky. Chcela som neutrálnu paletku s matnými aj shimmermi, ktoré sú na deň, ale dajú sa transformovať aj na výraznejšie líčenie. Držia dobre, pracuje sa s nimi fajn. Zatiaľ žiadne negatíva + dodanie bolo super rýchle

Americké kozmetická spoločnosť La Girl Cosmetics vznikla v Los Angeles „meste anjelov“ v štáte Kalifornia. Bola založená v roku 1985, má už teda za sebou vyše 30 úspešných rokov v kozmetickom priemysle. Spoločnosť má jasne definované poslanie ponúkať kozmetické produkty najvyššej kvality, za najprijateľnejšie ceny. Značka La Girl Cosmetics sa zameriava na rozmanité kozmetické potreby žien po celom svete. Počas svojho dlhoročného fungovania si vybudovala celosvetovo veľmi dobré meno vďaka vysoko kvalitným produktom a miliónom spokojných zákazníkov. 

Všetky produkty značky La Girl majú certifikáciu PETA - najväčšia organizácia za práva zvierat, čo znamená, že žiadny z ich produktov nebol testovaný na zvieratách. Značka La Girl Cosmetics prináša svojím zákazníkom svieže trendy v líčení za dostupné ceny pri vysokej kvalite kozmetických výrobkov