Bomb Cosmetics Stick With Me darčeková sada

€21,30
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Darujte ten najvoňavejší darček! Relaxačná darčeková sada ručne vyrábanej kozmetiky Bomb Cosmetics je nádherne zabalená a ukrýva v sebe samé poklady. Tento darčekový balíček je dodávaný s 12 samolepkami pre prebudenie Vašeho vnútorného umelca pri personalizovaní darčeku. V sade nájdete 2x šumivú bombu do kúpeľa, 2x glycerínové mydlo, 1x maslovú guličku do kúpeľa, 1x balzám na pery, 1x krém na ruky, 12x samolepka. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Darujte ten najvoňavejší darček! Relaxačná darčeková sada ručne vyrábanej kozmetiky Bomb Cosmetics je nádherne zabalená a ukrýva v sebe samé poklady. Tento darčekový balíček je dodávaný s 12 samolepkami pre prebudenie Vašeho vnútorného umelca pri personalizovaní darčeku.

Obsah darčekovej sady:

  • 2x šumivá bomba do kúpeľa 160g
  • 2x glycerínové mydlo 100g
  • 1x maslová gulička do kúpeľa 30g
  • 1x balzám na pery 4,5g
  • 1x krém na ruky 25ml
  • 12x samolepka na dodekorovanie balíčka

Produkty Bomb Cosmetics sú vyrábané ručne z čistých prírodných ingrediencií a starostlivo vybraných esenciálnych olejov tej najvyššej kvality. Populárna sa táto značka tiež stala pre svoj šetrný prístup k životnému prostrediu. Ich produkty sa vyznačujú týmito vlastnosťami: 

  • Len organické zloženie
  • Bez konzervačných prísad
  • Bez umelých aróm a farbív
  • 100% čisté esenciálne oleje

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kozmetické produkty Bomb Cosmetics vám dokážu spríjemniť deň a vyčariť úsmev na tvári. Značka totiž vychádza z poznatkov o pozitívnych účinkoch aromaterapie na ľudské telo aj myseľ. Do povedomia zákazníkov sa táto značka zapísala najmä pre svoje originálne šumivé bomby do kúpeľa a očarujúce vonné sviečky. Vďaka značke Bomb Cosmetics si tak môžete veľmi ľahko prevoňať váš interiér či behom chvíľky pripraviť voňavú a šumivú kúpeľ. Produkty Bomb Cosmetics vyrábané ručne z čistých prírodných ingrediencií a starostlivo vybraných esenciálnych olejov tej najvyššej kvality. Populárna sa táto značka tiež stala pre svoj šetrný prístup k životnému prostrediu.

Výrobcom kozmetiky Bomb Cosmetics je britská spoločnosť Get Fresh Cosmetics, Ltd, ktorú založil James Mooore a Robert Philpott. Ich hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť produkty s aromaterapeutickými účinkami, ktorých používanie bude pre zákazníkov pohodlné. Prvými produktami tejto značky boli inovatívne kúpeľové balistiky, ktoré sa okamžite stali absolútnym trhákom.