Čistenie, odličovanie a tonizácia

24 položiek celkom

Dokonalé vyčistenie pokožky tváre patrí medzi základnú starostlivosť o pleť. Pre dokonalé vyčistenie pleti si vyberte vhodný typ produktu pre Vašu pleť a používajte ho 2x denne, ráno a večer. Ranné čistenie pleť osvieži, zatiaľ čo večerné ju zbaví všetkých nečistôt. Dôkladné čistenie zbavuje pleť zanesených nečistôt a zvyšku líčenia, a tým jej umožňuje voľne dýchať.

Tonizácia je posledným krokom, na ktorý sa často zabúda, no mala by byť súčasťou pravidelnej starostlivosti o pleť. Pleťové vody a toniká zamedzujú vzniku podráždenia a zápalov, pleť dočisťujú, osviežujú a zjednocujú jej farebný tón. Jemne sťahujú póry, čím pleť chránia pred nečistotami z vonkajšieho prostredia. Pleť je po tonizácií pripravená na aplikáciu pleťového séra a krému.

Do svojej skincare rutiny by ste tiež mali zaradiť špeciálnu starostlivosť. Medzi ne patria pleťové masky a peelingy. Peelingy pleť hĺbkovo čistia a odstraňujú odumreté bunky pokožky, čím ju dokonale rozjasňujú. Pravidelným používaním peelingu docielite odstránenie aj hlboko usadených nečistôt a pokožka sa rozžiari vďaka prekrveniu, ktoré peeling spôsobuje.