Zažiar na festivale s nalepovacími kamienkami na tvár alebo metalickým tetovaním na telo!

rrr

Zažiar na festivale, párty či oslave a oživ svoj look nalepovacími kamienkami na tvár alebo metalickým tetovaním na telo

Nalepovacie kamienky na tvár dotvoria tvoj look a ver, že s nimi budeš neprehliadnuteľná! :) Aplikácia zaberie pár sekúnd a zvládne ju každý. Kamienky sa jednoducho odlepia z fólie a prilepia na tvár. Môžu byť použité opakovane, len po prvom použití budete musieť použiť lepidlo vhodné na tvár, aby kamienky opäť držali. 

nalepovacie-kamienky-na-tvar

festivalove-nalepovacie-kamienky-na-tvar

V ponuke máme hneď niekoľko druhov. Objavte celú ponuku nalepovacích kamienkov na tvár.  

Nemôžeme zabudnúť ani na ozdobenie tela. S tým ti pomôže dočasné metalické tetovanie na telo, ktoré sa bude v lete krásne vynímať na opálenej pokožke! Metalické tetovanie sa naozaj jednoducho aplikuje. Stačí odstrániť vrchnú fóliu, vystrihnúť požadovaný vzor, priložiť na pokožku a po dobu 30 sekúnd potierať mokrou utierkou. Potom stačí už len vrchný papier jemne odstrániť. Tetovanie je dočasné a vydrží 4 až 6 dní, záleží na pokožke a spôsobe užívania.

 

kkk

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie