Kórejská kozmetika - objavte jej čaro pre Vašu pleť!

mizonnn

 

Trend kórejskej kozmetiky (K-Beauty) je vo svete už dlho, no k nám prišiel len nedávno. Ženy po celom svete si kórejskú kozmetiku zamilovali hneď pre niekoľko dôvodov: 

1. Kórejské a ázijské ženy uprednostňujú prirodzenú krásu a dávajú si záležať na kvalite ich pleti. Na dosiahnutie tohto ideálu krásy je potrebné starať sa o pokožku, prípadne nosiť veľmi ľahký make-up. Vzhľadom na túto potrebu sa ázijské spoločnosti zaviazali vytvárať špičkovú kozmetiku na boj proti akejkoľvek nedokonalosti pleti. Kórejská starostlivosť o pleť sa samozrejme odvíja od individuálnych potrieb pokožky. Výrobky majú príjemnú konzistenciu, komfortnú aplikáciu, dobre sa vstrebávajú a nezaťažujú pleť.

2. Prírodné a účinné zloženie. Ďalšou nespornou silou kórejských kozmetických výrobkov je ich zloženie. Tieto kozmetické výrobky sú vyrobené takmer výlučne z prírodných zložiek. Okrem toho používajú veľa ingrediencií typických pre orientálnu kultúru, ktoré je ťažké nájsť v našich západných produktoch. Napríklad použitie obľúbeného slimačieho slizu ako zložky v krémoch proti vráskam, ktorý obsahuje veľa prospešných vitamínov (kyselina hyalurónová, antimikrobiálna látka, elastín, peptidy) z nej robí účinnú zložku na potlačenie príznakov starnutia.

3. Technológia a inovácia. Kórejská kozmetika je výsledkom inovatívnych techník, ktoré sú na Západe málo známe alebo používané, akými je napríklad extrakcia a kvasenie. Časopis Marie Claire nedávno písal o Južnej Kóreií ako o "superveľmoci v starostlivosti o pleť", ktorá má v inovácií 12 rokov náskok pred zbytkom sveta. Juhokórejské kozmetické výskumné a vývojové laboratóriá sú bežne považované za najlepšie na svete.

4. Priaznivá cena. Vzhľadom na to, že tieto výrobky sú prírodné, vyrábané najmodernejšou technikou a dovážané, ich cena vzhľadom k špičkovej kvalite, ktorú ponúkajú je veľmi prijateľná. Preto si kórejskú kozmetiku zamilovali ženy po celom svete. 

objavte-caro-korejskej-kozmetiky_optimized

 

Kórejská kozmetika ako taká je synonymom pre kvalitné a prírodné prípravky, navyše za prijateľnú cenu. Zakladá si na rešpekte k pokožke a preto nepoužíva parabény, sústredí sa na využívanie špeciálnych prírodných ingrediencií, akými sú ženšen, chia semienka, kozie mlieko alebo slimačí sliz. Odvíja sa samozrejme od individuálnych potrieb pokožky. Výrobky majú príjemnú konzistenciu, komfortnú aplikáciu, dobre sa vstrebávajú a nezaťažujú pleť. Vďaka šetrnému zloženiu sú vhodné aj pre citlivú pleť.

V našej ponuke nájdete kórejskú kozmetiku Mizon a Holika Holika