Kórejská kozmetika - objavte jej čaro pre Vašu pleť!

mizonnn

 

Trend kórejskej kozmetiky (K-Beauty) je vo svete už dlho, no k nám prišiel len nedávno. Ženy po celom svete si kórejskú kozmetiku zamilovali hneď pre niekoľko dôvodov: 

1. Kórejské a ázijské ženy uprednostňujú prirodzenú krásu a dávajú si záležať na kvalite ich pleti. Na dosiahnutie tohto ideálu krásy je potrebné starať sa o pokožku a prípadne nosiť veľmi ľahký make-up. Vzhľadom na túto potrebu sa ázijské spoločnosti zaviazali vytvárať špičkovú kozmetiku na boj proti akejkoľvek nedokonalosti pleti. Kórejská starostlivosť o pleť sa samozrejme odvíja od individuálnych potrieb pokožky. Výrobky majú príjemnú konzistenciu, komfortnú aplikáciu, dobre sa vstrebávajú a nezaťažujú pleť.

2. Prírodné a účinné zloženie.  Ďalšou nespornou silou kórejských kozmetických výrobkov je ich zloženie. Tieto kozmetické výrobky sú vyrobené takmer výlučne z prírodných zložiek. Okrem toho používajú veľa ingrediencií typických pre orientálnu kultúru, ktoré je ťažké nájsť v našich západných produktoch. Napríklad použitie slimačieho slizu ako zložky v krémoch proti vráskam, ktorý obsahuje veľa prospešných vitamínov (kyselina hyalurónová, antimikrobiálna látka, elastín, peptidy) z nej robí účinnú zložku na potlačenie príznakov starnutia.

3. Technológia a inovácia. Kórejská kozmetika je výsledkom inovatívnych techník, ktoré sú na Západe málo známe alebo používané, ako je extrakcia a kvasenie. Časopis Marie Claire nedávno písal o Južnej Kóreií ako o "superveľmoci v starostlivosti o pleť", ktorá má v inovácií 12 rokov náskok pred zbytkom sveta. Juhokórejské kozmetické výskumné a vývojové laboratóriá sú bežne považované za najlepšie na svete.

4. Priaznivá cena. Vzhľadom na to, že tieto výrobky sú prírodné, vyrábané najmodernejšou technikou a dovážané, ich cena za kvalitu, ktorú ponúkajú je veľmi prijateľná. 

objavte-caro-korejskej-kozmetiky_optimized

 

Kórejská kozmetika ako taká je synonymom pre kvalitné a prírodné prípravky, navyše za prijateľnú cenu. Kórejská kozmetika si zakladá na rešpekte k pokožke. Nepoužíva parabény a využíva špeciálne prírodné ingrediencie, akými sú ženšen, chia semienka, kozie mlieko alebo slimačí sliz. Odvíja sa samozrejme od individuálnych potrieb pokožky. Výrobky majú príjemnú konzistenciu, komfortnú aplikáciu, dobre sa vstrebávajú a nezaťažujú pleť. Vďaka šetrnému zloženiu sú vhodné aj pre citlivú pleť.

V našej ponuke nájdete kórejskú kozmetiku Mizon a Holika Holika