Bezpečné bielenie zubov bez peroxidu v pohodlí domova! Vyskúšajte prírodné produkty My White Secret

2baner

Túžite po krásnych bielych zuboch, no chcete sa vyhnúť návšteve zubára a drahému chemickému bieleniu? Vyskúšajte prírodné produkty na bielenie zubov a starostlivosť o ústnu dutinu My White Secret s inovatívnym a zároveň účinným zložením! 

Tajomstvo bielych zubov odhalené! 

Značka My White Secret pochádza z Veľkej Británie a zameriava sa na moderné, efektívne a pritom prírodné a bezpečné produkty pre bielenie zubov a starostlivosť o ústnu dutinuVšetky produkty sú vhodné pre vegánov a nie sú testované na zvieratách.

Bieliace pásky na zuby My White Secret sú iné ako ostatné pásky na trhu! V čom?

Mnoho bieliacich páskov na trhu obsahuje peroxid, ktorý môže poškodzovať zubnú sklovinu a nezvratne poškodiť Váš chrup. Zákony EÚ naviac zakazujú predaj páskov a produktov na bielenie zubov s obsahom peroxidu viac ako 0,1%. Takéto produkty môžu používať len zubári. A ako vieme, časté návštevy zubára sa môžu veľmi predražiť.

My White Secret vyvinuli produkty so zložením, ktoré je prírodné, bez obsahu škodlivých chemikálií a pritom veľmi efektívne. Ich použitie je naviac veľmi jednoduché a žiadnym spôsobom Vás neobťažuje vo Vašom každodennom živote. Použitie je tiež na rozdiel od niektorých metód bielenia zubov celkom bezbolestné a vhodné aj pre tie najcitlivejšie zuby. Značka My White Secret bola vyrobená vo Veľkej Británii a jej produkty splňujú všetky zákonné normy EU.

unnamed (1)

Výhody bieliacich páskov na zuby My White Secret

  • bielenie zubov bez peroxidu, pásky obsahujú len prírodné zložky 
  • jednoduché a rýchle použitie v pohodlí domova
  • vhodné aj pre veľmi citlivé zuby
  • bielenie zubov bez poškodenia zubnej skloviny
  • netestované na zvieratách, vhodné pre vegánov 
  • pásky vybielia aj zažltnuté plobmy a korunky. 

Bieliace pásky na zuby My White Secret zvládne používať naozaj každý. Stačí vám 30 minút denné a po 14 dňoch sa môžete tešiť z viditeľne belších zubov! 

bielenie zubov

 

Unikátny koncept My White Secret Vám prináša balenie s dennou a nočnou zubnou pastou. Rovnako ako používate denný a nočný krém na svoju pleť, aj Vaše zuby si vyžadujú odlišnú starostlivosť ráno a večer. Ranná pasta je navrhnutá tak, aby sa starala o zuby behom dňa a prinášala svieži dych. Nočná pasta zuby bieli a odstraňuje škvrny.

Pasty boli vyvinuté v spolupráci s anglickými dentistami tak, aby sa účinne starali o ústnu dutinu a bielili zuby za pomoci prírodných ingrediencií.

Biela denná zubná pasta obsahuje Xylitol, ktorý chráni Vaše zuby a zabraňuje vzniku škvŕn behom dňa. Mätový olej osvieži Váš dych, zatiaľ čo jedlá sóda obsiahnutá v paste bieli zuby a udržuje Vaše ďasná zdravé. Výťažok z granátového jablka pôsobí ako antioxidant.

Čierna nočná zubná pasta s príchuťou mäty priepornej šetrne bieli Vaše zuby vďaka obsiahnutému aktívnemu uhliu. Aktívne uhlie pôsobí jemne abrazívne a odstraňuje škvrny z povrchu zubov bez toho, aby poškodzovalo sklovinu. Kyselina kremičitá sa stará o Vaše ďasná a obsiahnuté minerály a vitamín E behom noci posilňujú zubnú sklovinu.

Pasty sú bez obsahu parabénov a SLS, fluorid bol nahradený Xylitolom. Pasty sú Cruelty Free a vhodné pre vegánov (použitý je rastlinný glycerín). 
 
mwss
 
 

Prinášame Vám kompletný zoznam látok obsiahnutý v produktoch My White Secret a ich využitie.

BIELIACE PÁSKY

Glycerín

Glycerín má všestranné využitie pri výrobe kozmetiky. Používa sa napríklad v hydratačných krémoch a mydlách ako mastný základ. Ako zvlhčovacia látka sa využíva v zubných pastách a ústnych vodách. V produktoch My White Secret nájdete len rastlinný glycerín (existuje aj živočíšny alebo syntetický). Glycerín nájdete aj v ľudskom tele a preto sa nechová ako cudzia látka a nespôsobuje alergie.

Cellulose gum – celulózová guma

Celulózová guma sa získáva z celulózy, ktorá sa nachádza v bunkovej stene rastlín. Úrad pre potraviny a liečivá Spojených štátov ju považuje za bezpečnú prísadu. Využíva sa v potravinárskom priemysle, najmä ako súčasť džemov, zmrzlín a iných sladkostí. V kozmetike sa pridáva hlavne do výrobkov ústnej hygieny, ako sú zubné pasty a gély.

Sodium chlorite – chloritan sodný

Chloritan sodný nachádza uplatnenie ako zložka terapeutických kúpeľov, ústnych vôd, pást a gélov na zuby, ústnych sprejov, žuvačiek či zdravotných bonbónov. ide o bieliace činidlo páskov My White Secret.

Calcium Bicarbonate - Hydrogenuhličitan vápenatý

Hydrogenuhličitan vápenatý vzniká v prírode pôsobením vody a oxidu uhličitého na horniny (napr. vápenec). Poznať ho môžete, pokiaľ máte doma tvrdú vodu -  usadzuje sa napr. v rýchlovarných konviciach. K ľudskému organizmu je celkom neškodný, nespôsobuje alergie, naopak obsahuje radu prospešných minerálov. Používa sa ako regulátor kyslosti alebo ako neutralizátor v zmrzlinách, koláčoch či práškoch do pečiva. V kozmetike sa používa najmä ako leštidlo v zubných pastách.

Citric acid – kyselina citrónová

Kyselina citrónová sa vyskytuje v ovocných šťavách (napríklad šťava z citrónu obsahuje 5-8% kyseliny citrónovej). V kozmetike sa často pridáva do krémov a je ideálna na bielenie zubov, pretože bojuje proti pigmentovým škvrnám a pomáha odstraňovať zubný kameň. Bielenie pomocou samotnej citrónovej šťavy ale neodporúčame, šťava je príliš kyslá a narušuje zubnú sklovinu. 

Cocos nucifera oil – Kokosový olej

Kokosový olej je rastlinný olej získavaný z kopry, jadier zrelých kokosových orechov zbieraných z kokosovej palmy. Okrem potravinárstva sa hojne používa aj v kozmetickom priemysle, kde je jeho využitie naozaj pestré. V produktoch My White Secret kokosový olej zabezpečuje prírodné vybielenie zubov, ale aj zníženie vzniku zubného kazu a zápalu ďasien. Pomáha tiež predchádzať paradentóze.

Charcoal powder – Aktívne uhlíe

Aktívne uhlie (adsorpčné uhlie) je v našom prípade vyrábané z kokosových orechov, prípadne bambusu. Niekedy býva nesprávne označované ako živočíšne uhlie (to je však vyrábané zo zvieracích kostí). Aktívne uhlie sa využíva v kozmetike (čistiace masky, mydlá, prípravky na aknóznu pleť). Jeho prínos pri bielení zubov spočíva v tom, že pomáha odstraňovať nečistoty povlaku a usadeniny z jedla a pitia zo zubov (uhlie je prirodzený absorbent). Tie sú týmto spôsobom zbavené vonkajších pigmentácií a javia sa tak bielejšie. 

ZUBNÉ PASTY

Sorbitol

Sorbitol sa získava najčastejšie z kukuričného sirupu, preto je sladký a tiež sladko vonia. V potravinárstve sa používa ako sladidlo, v kozmetike sa využíva jeho sladkej chuti a vôňe a tiež schopnosti vytvoriť priehľadný gél. Pridáva sa do mydiel, zubných pást či produktov na vlasy.

Hydrated silica - Hydratovaný oxid kremičitý

Ide o minerálnu látku, využívanú najmä v zubných pastách k čisteniu a lešteniu. Využíva sa najmä pre jeho brúsne vlastnosti (napr. k odstráneniu povlaku a zubného kameňa). Znižuje zápach z úst. V prírode sa prirodzene vyskytuje v horninách a piesku.

Xilitol - Brezový cukor

Je prírodné sladidlo získavané najmä z kôry a dužiny brezy. Vyskytuje sa aj v ovocí a zelenine, a dokonca aj ľudské telo si ho samo vyrába. Xilitol má mnoho skvelých účinkov pre ústnu dutinu: funguje preventívne proti zubnému kazu, znižuje tvorbu zubného povlaku a zvyšuje tvorbu slín, čím zabraňuje rastu plesní a baktérii.  

Sodium lauroyl Sarcosinate - Lauroyl sarcosinát sodný

Prirodzene sa vyskytuje v mastných kyselinách (z kokosového oleja). Pomáha v kozmetických produktoch tvoriť a stabilizovať penu, preto sa využíva v šampónoch, odličovacích prípravkoch a zubných pastách.

Sodium Bicarbonate – jedlá sóda

Jedlú sódu poznáme všetci, napr. z kypriaceho prášku. Vnútorne sa užíva tiež pri prekyselení žalúdku. V kozmetike sa používa napr. do šumivých bômb do kúpeľa alebo deodorantov. V pastách sa využíva ich abrazívnych a bieliacich účinkov, je však nutné používať ju v primeranom množstve, aby nepoškodila sklovinu.

Carrageenan – Karagenan

Karagenan je prírodná rastlinná látka, ktorá sa získava z červených morských rias. Využíva sa bežne v potravinárstve (mliečne výrobky, pečivo, curkovinky). Jeho uplatnenie nájdeme samozrejme aj v kozmetike, využíva sa ako emulgátor do krémov alebo zubných pást.

Titanium dioxide – oxid titaničitý

Oxid titaničitý sa v prírode nachádza v mineráloch a využíva sa v potravinárskom aj v kozmetickom priemysle ako pigment (titanová beloba). Často sa používa ako ochrana proti slnečnému žiareniu (v opaľovacích krémoch) a ako prísada, ktorá dodáva farbu kozmetickému produktu.

Sodium benzoate - Benzoát sodný

Benzoát sodný je sodná soľ kyseliny benzoovej, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ovocí, najmä v bobuľovitých plodoch (napr. brusniciach). Používa sa najmä ako konzervačná prísada, ktorá zabraňuje alebo spomaľuje rast baktérií, a tým chráni kozmetický (ale aj potravinársky) produkt pred znehodnotením.

Punita granatum – granátové jablko